ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідань Конституційного Суду України на 11-12 квітня 2018 р.

Версія для друку

Проект

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідань Конституційного Суду України
 

11 квітня 2018 року, середа.

Початок об 11.00

Пленарні засідання Великої палати Конституційного Суду України:

1. Розгляд справи за конституційним зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності) (реєстр. № 6773) вимогам статей 157 і 158 Конституції України у формі письмового провадження.

2. Продовження розгляду справи за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про засудження комуністичного та націонал‑соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки“ від 9 квітня 2015 року № 317–VІІІ (закрита частина пленарного засідання).

Розгляд справи відкладено.

 

12 квітня 2018 року, четвер. 

Початок о 10.00

Пленарне засідання Великої палати Конституційного Суду України:

1. Обговорення питання про форму розгляду справи за конституційним зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) (реєстр. № 7203) вимогам статей 157, 158 Конституції України.

Засідання Великої палати Конституційного Суду України:

2. Розгляд клопотання судді Конституційного Суду України про подовження строку постановлення колегією суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України