Повідомлення для ЗМІ

Версія для друку

Повідомлення для ЗМІ

 

16 жовтня до Конституційного Суду України звернувся Станіслав Шевчук з усною вимогою допустити його до робочого місця. Він наголошував на тому, що в Рішенні Окружного адміністративного суду міста Києва йдеться про негайне виконання Рішення в частині поновлення Станіслава Шевчука на посаді судді та Голови Конституційного Суду України.

Так, Станіславу Шевчуку було роз’яснено, що Конституційний Суд України невідкладно, 15 жовтня об 11 год. 15 хв., приступив до розгляду цього питання.

Разом з тим, станом на 16 жовтня 2019 року, на час прибуття Станіслава Шевчука до Конституційного Суду України відсутнє Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі № 640/8752/19 завірене гербовою печаткою як цього вимагає чинне законодавство України. Крім того, як скорочений, так і повний тексти Рішення у цій справі відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Надана особисто Станіславом Шевчуком 15 жовтня 2019 року копія скороченого судового Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 жовтня 2019 року не завірена належним чином, як цього вимагає Інструкція з діловодства в адміністративних судах України (затверджена Наказом державної судової адміністрації № 174 від 17.12.2013 р.)

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України