Головна сторінка   |   Карта сайту   |   RSS
28 червня 2016 року ukr | rus | eng | 
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Забули пароль Забули пароль
Реєстрація Реєстрація8 вересня 2014

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

КСУ розміщує у відкритому доступі матеріали конституційних звернень

 

З метою забезпечення повного і прозорого інформування громадськості про свою діяльність Конституційний Суд України починає розміщення у відкритому доступі матеріалів конституційних звернень.

Конституційне звернення – це письмове клопотання до Конституційного Суду України про необхідність офіційного тлумачення Конституції України та законів України з метою забезпечення реалізації чи захисту конституційних прав та свобод людини і громадянина, а також прав юридичної особи (стаття 42 Закону України «Про Конституційний Суд України»).

Відповідно до статті 43 зазначеного закону, суб`єктами права на конституційне звернення з питань офіційного тлумачення Конституції та законів України є громадяни України, іноземці, особи без громадянства та юридичні особи.

Звертаємо увагу, що тексти конституційних звернень розміщуються на офіційному веб-сайті КСУ з урахуванням законодавства про доступ до публічної інформації та про захист персональних даних. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297-VI, з тексту конституційного звернення вилучатимуться відомості, на які поширюється захист персональних даних, а саме: адреса фізичної особи, яку вона вказує відповідно до вимог статті 42 Закону України «Про Конституційний Суд України», персональні дані як самого автора клопотання, так і відомості щодо інших осіб (членів сім`ї, родичів, інших фізичних осіб), які можуть міститися в тексті при викладенні суті питання. До таких персональних даних особи відносяться: національність, освіта, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров`я, матеріальний стан, дата і місце народження, місце проживання та перебування, номер телефону, дані про особисті майнові та немайнові відносини цієї особи з іншими особами, зокрема членами сім`ї, а також відомості про події та явища, що відбувалися або відбуваються в особистому і сімейному житті особи тощо, за якими можлива ідентифікація конкретної фізичної особи.

Однак при цьому суб’єкту права на конституційне звернення слід зважати, що у випадках, коли вищезазначені відомості мають безпосереднє відношення до суті клопотання, а їх відсутність унеможливить належне сприйняття викладеної у конституційному зверненні інформації, такі відомості не вилучатимуться.

Нагадаємо, в серпні 2014 року Конституційний Суд України відкрив доступ до матеріалів конституційних подань, що знаходяться на розгляді Суду.

Тексти конституційних подань і звернень доступні на офіційному веб-сайті КСУ в рубриці «На розгляді» через відповідні гіперпосилання.

 

 


Пошук
Розширений пошук »
Акти суду
Пошук по актах
Повідомлення
Вимоги до кандидатів на вакантні посади  »
Положення про щорічний конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов'язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина  »
Порядок допуску до Залу засідань Конституційного Суду України  »
На розгляді Суду
Конституційні подання за станом на 24.06 2016 року  »
Конституційні звернення за станом на 24 червня 2016 року  »
Конституційний Суд України у цифрах  »
Оглядові екскурсії
Положення про оглядові екскурсії  »
Віртуальна екскурсія  »
До відома ЗМІ
Пам`ятка для журналістів  »
Контакти»

01033 Україна м.Київ
вул. Жилянська, 14.

inbox@ccu.gov.ua


Час роботи:

пн-чт – з 9-00 до 18-00;
пт – з 9-00 до 16-45;
обідня перерва: з 13-00 до 13-45.

Графік роботи особистого прийому громадян

Режим роботи проведення засідань Суду

Розробник ЗАТ "Софтлайн" (Україна)
За сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні