Свято вишиванки відзначили у Конституційному Суді України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(Сектор інформаційно-аналітичної роботи)

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-10-25
факс 287-36-16

 

Свято вишиванки відзначили  у Конституційному Суді України

 

18 травня українці всього світу відзначають День вишиванки –  національне свято, покликане об’єднати українців, повернути кожному з нас відчуття  тісного зв’язку  зі своєю історією і своїм корінням. Адже українська вишиванка вже давно стала  не лише модним одягом, що користується попитом в усьому світі, це  – наш національний код, який зберігає споконвічні мрії українців про волю, щастя, мир.

Вишиванка – неповторний витвір мистецтва нашого народу – з’явився в українській культурі з давніх-давен. За двадцять років  Незалежності вона стала  національним символом свободи та самоідентифікації українців, без якого не обходиться жодна знакова державна подія. Зокрема, і всеукраїнське свято вишиванки, що набуло статус міжнародного – до нього приєдналося понад 50 країн світу, серед яких Польща, Угорщина, Румунія, Італія, Чехія, Прибалтика та інші.

День вишиванки – це свято краси, радості й надії, яке традиційно відзначають в Україні і за її межами кожного третього четверга травня. В цей урочистий день українці – і дорослі, і малеча – вбираються у свої найкращі  вишиванки, аби нагадати про нерозривний зв’язок поколінь, необхідність дбайливо ставитися до всього, що створено народом, аби відчути свою належність до української культури і духовності в будь-якому куточку світу.  

 

До цього яскравого свята краси й самобутності долучилися і працівники Конституційного Суду України, сфотографувавшись на згадку у  приміщенні Суду.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України