Робочий візит делегації Конституційного Суду України до Литовської Республіки

Версія для друку

Робочий візит делегації Конституційного Суду України  до Литовської Республіки
 

24.10.2018

 

24-27 жовтня 2018 року делегація Конституційного Суду України на чолі з Головою Конституційного Суду України Станіславом Шевчуком та у складі суддів Суду Василя Лемака та Ігоря Сліденка відвідала з робочим візитом місто Вільнюс (Литовська Республіка).

Програма візиту передбачала участь представників Конституційного Суду України у засіданні Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів  (BBCJ) та Генеральній асамблеї BBCJ, а також міжнародній конференції суддів конституційних судів Грузії, Литовської Республіки, Республіки Молдова, Республіки Польща та України – Вільнюському форумі.

В рамках Вільнюського форуму, Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук представив доповідь на тему «Конституційні стандарти відповідального урядування». Участьу заході також взяли представники органів конституційного контролю Грузії, Литви, Молдови, Польщі, України, представники органів державної влади Литви та науковці.

Крім того, делегація КСУ взяла участь у Щорічній міжнародній науково-практичній конференції «25-та річниця Конституційного Суду Литовської Республіки: досвід та нові виклики», організованій Університетом імені Миколаса Ромеріса, Конституційним Судом Литовської Республіки, Комітетом з правових питань Сейму Литовської Республіки та Литовською асоціацією адвокатів з нагоди Дня Конституції Литовської Республіки.

Під час міжнародної конференції Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук виступив із доповіддю на тему «Забезпечення ефективності конституційних прав та свобод людини в умовах євроатлантичного курсу України».

Захід організовано в рамках проекту «Допомога конституційним судам Грузії, Республіки Молдова та України в забезпеченні здійснення та захисту принципів верховенства права в контексті регіональних викликів», що фінансується Програмою розвитку співпраці та поширення демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України