Головна сторінка   |   Карта сайту   |   RSS
29 серпня 2014 року ukr | rus | eng | 
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Забули пароль Забули пароль
Реєстрація Реєстрація


ccu1Конституційний Суд України розпочав діяльність 18 жовтня 1996 року. Своє перше Рішення прийняв 13 травня 1997 року. Конституційний Суд України — єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні.

Завданням Конституційного Суду України є гарантування верховенства Конституції України як Основного Закону держави на всій території України.

Організація, повноваження та порядок діяльності Конституційного Суду України визначаються Конституцією України та Законом України “Про Конституційний Суд України”.

Діяльність Конституційного Суду України грунтується на принципах верховенства права, незалежності, колегіальності, рівноправності суддів, гласності, повноти і всебічності розгляду справ та обгрунтованості прийнятих ним рішень.

Друкованим органом Конституційного Суду України є “Вісник Конституційного Суду України”.

 


АнонсиВсі матеріали розділу
 КСУ запрошує молодих науковців до участі в конкурсі на кращу статтю з конституційно-правової тематики 19.08.2014
Конституційний Суд України запрошує молодих науковців взяти участь у щорічному конкурсі на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов`язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина. Конкурс, що вже вдруге проводиться в рамках Всеукраїнського тижня права, започаткований торік Конституційним Судом України спільно з Міністерством освіти України та фаховим виданням "Вісник Конституційного Суду України". Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 листопада від аспірантів, ад'юнктів, пошукачів (віком до 35 років), студентів-магістрів вищих юридичних навчальних закладів.

НовиниВсі матеріали розділу
 У Конституційному Суді України відбулися заходи з нагоди 23-ї річниці Незалежності України 23.08.2014
Напередодні 23-ї річниці незалежності нашої держави в Конституційному Суді України відбулися заходи з нагоди головного державного свята - Дня Незалежності України. 22 серпня 2014 року в залі засідань Суду зібралися судді та працівники Секретаріату КСУ, щоб в шанобливій обстановці відзначити це велике національне свято та вшанувати пам`ять патріотів, полеглих за свободу і незалежність нашої Батьківщини.
 Вітання Голови Конституційного Суду України Юрія Бауліна з Днем незалежності України 21.08.2014
Шановні судді, судді у відставці, працівники Секретаріату Конституційного Суду України! Щиросердечно вітаю вас з великим національним святом Української державності - Днем незалежності України! Наші співвітчизники віками боролися за вільну соборну та незалежну Українську державу і нинішнє покоління - наші сучасники - у 1991 році вибороло її. Останні події у Криму та на Сході України підтверджують історичну правду, що незалежність не дається легко, її треба не тільки вибороти, а й постійно боронити та відстоювати, що сьогодні, на жаль, вдається найдорожчою у світі ціною - життям та здоров'ям справжніх патріотів. Та попри все є впевненість, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої єдиної і неділимої України!
 У КСУ відкрито книжкову виставку до Дня Незалежності України 20.08.2014
Особливій даті - 23-й річниці проголошення незалежності Української держави, що відзначатиметься 24 серпня 2014 року, присвячено книжкову виставку "Політико-правові основи державотворення в Україні", яка днями відкрилася у бібліотеці Конституційного Суду України. З нагоди визначного державного свята і відповідно до Указу Президента України від 21 липня 2014 року "Про відзначення 23-ї річниці незалежності України" працівниками бібліотеки підготовлено експозицію з творів істориків і археологів, науковців і журналістів, які досліджували багату, складну, бурхливу історію становлення Української незалежної держави.

Рішення Конституційного Суду УкраїниВсі матеріали розділу
 Оприлюднено рішення у справі за конституційним зверненням громадянина Скорохода Василя Васильовича щодо офіційного тлумачення словосполучення "пенсіонерів по старості", яке міститься в абзаці шостому статті 125 Житлового кодексу Української РСР 17.06.2014
 Оприлюднено рішення у справі за конституційним поданням 101 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положень частин першої, п'ятої статті 103 Конституції України у системному зв'язку з пунктом 16 розділу ХV "Перехідні положення" Конституції України (справа про строк, на який обирається Президент України) 16.05.2014

Висновки Конституційного Суду України Всі матеріали розділу
 Оприлюднено висновок у справі за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів вимогам статей 157 і 158 Конституції України 24.09.2013

Пошук
Розширений пошук »
Акти суду
Пошук по актах
Повідомлення
Вимоги до кандидатів на вакантні посади  »
Увага, конкурс на кращу наукову статтю  »
На розгляді
На розгляді у Конституційному Суді України за станом на 28 серпня 2014 року  »
Конституційний Суд України у цифрах  »
Оглядові екскурсії
Порядок організації та проведення оглядових екскурсій  »
Віртуальна екскурсія  »
Положення про День відкритих дверей в Конституційному Суді України
Положення про День відкритих дверей в Конституційному Суді України  »
01033 Україна м.Київ
вул. Жилянська, 14. inbox@ccu.gov.ua
Розробник ЗАТ "Софтлайн" (Україна)
За сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні