Головна сторінка   |   Карта сайту   |   RSS
17 квiтня 2014 року ukr | rus | eng | 
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Забули пароль Забули пароль
Реєстрація Реєстрація


ccu1Конституційний Суд України розпочав діяльність 18 жовтня 1996 року. Своє перше Рішення прийняв 13 травня 1997 року. Конституційний Суд України — єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні.

Завданням Конституційного Суду України є гарантування верховенства Конституції України як Основного Закону держави на всій території України.

Організація, повноваження та порядок діяльності Конституційного Суду України визначаються Конституцією України та Законом України “Про Конституційний Суд України”.

Діяльність Конституційного Суду України грунтується на принципах верховенства права, незалежності, колегіальності, рівноправності суддів, гласності, повноти і всебічності розгляду справ та обгрунтованості прийнятих ним рішень.

Друкованим органом Конституційного Суду України є “Вісник Конституційного Суду України”.

 


НовиниВсі матеріали розділу
 Голова КСУ Юрій Баулін: Конституційний Суд України виконає завдання, передбачені Конституцією і законом 10.04.2014
Конституційний Суд України виконає завдання, поставлені перед єдиним органом конституційної юрисдикції відповідно до Конституції та законодавства України. Таке переконання висловив Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін 9 квітня 2014 року під час зустрічі з представниками Місії зі спостереження за виборами ОБСЄ/БДІПЛ, які перебувають з робочим візитом в Україні.
 Асоціація суддів КСУ ухвалила звернення до ХІІ позачергового з`їзду суддів України 03.04.2014
3 квітня відбулися загальні збори громадської організації «Асоціація суддів Конституційного Суду України», де серед інших питань порядку денного було обговорено ситуацію, яка склалася навколо суддів КСУ у зв`язку з ухваленням Верховною Радою України Постанови від 24 лютого 2014 року № 775-VII.
 Обрано делегатів від Конституційного Суду України на XII позачерговий з`їзд суддів України 03.04.2014

Рішення Конституційного Суду УкраїниВсі матеріали розділу
 Оприлюднено рішення у справі за конституційними поданнями виконуючого обов'язки Президента України, Голови Верховної Ради України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим "Про проведення загальнокримського референдуму" (справа про проведення місцевого референдуму в Автономній Республіці Крим) 14.03.2014
 Оприлюднено рішення у справі за конституційним зверненням громадянина Запорожцева Олександра Семеновича щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 1241 Цивільного кодексу України (справа про право на обов'язкову частку у спадщині повнолітніх непрацездатних дітей спадкодавця) 13.02.2014

Висновки Конституційного Суду України Всі матеріали розділу
 Оприлюднено висновок у справі за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів вимогам статей 157 і 158 Конституції України 24.09.2013

Пошук
Розширений пошук »
Акти суду
Пошук по актах
Повідомлення
Вимоги до кандидатів на вакантні посади  »
На розгляді
На розгляді у Конституційному Суді України за станом на 15 квітня 2014 року  »
Конституційний Суд України у цифрах  »
Порядок денний
Засідання Конституційного Суду України
Оглядові екскурсії
Порядок організації та проведення оглядових екскурсій  »
Віртуальна екскурсія  »
Положення про День відкритих дверей в Конституційному Суді України
01033 Україна м.Київ
вул. Жилянська, 14. inbox@ccu.gov.ua
Розробник ЗАТ "Софтлайн" (Україна)
За сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні