Вітання в.о. Голови Конституційного Суду України Віктора Кривенка з Днем працівників суду

Версія для друку

 

Шановні судді Конституційного Суду України, судді Конституційного Суду України у відставці,
працівники Секретаріату Конституційного Суду України!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Чесне служіння Основному Закону України, інтересам держави, об’єктивність та виваженість – це ті незмінні принципи нашої діяльності, що необхідні для успішного розвитку судової системи та підвищення довіри суспільства до судової влади.

Із запровадженням в Україні інституту конституційної скарги сотні громадян, які потребують ефективного захисту своїх прав та інтересів, звертаються до Конституційного Суду України. Тому на суддів Конституційного Суду України і працівників апарату покладається величезна відповідальність за організацію належного доступу громадян до правосуддя і функціонування єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні, що здебільшого залежить від того, наскільки сумлінно виконує свої обов’язки кожен працівник Конституційного Суду України.

З нагоди професійного свята зичу вам, шановні колеги, витримки й сили духу, мудрості й зваженості у прийнятті рішень, натхнення й оптимізму, творчої наснаги та реалізації планів і задумів у правовій царині. Нехай ваші принциповість, сумлінність, вірність ідеалам права і справедливості завжди будуть надійними помічниками у справі служіння українському народові, а щоденна копітка робота викликає заслужену повагу і довіру суспільства.

Міцного здоров’я, щастя, радості та сімейного благополуччя!

 

З повагою

 

в. о. Голови

Конституційного Суду України                                   В. В. Кривенко

 

15 грудня 2017 року

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України