Урочисте засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

 

Урочисте засідання Конституційного Суду України

07.03.2019

У Конституційному Суді України відбувся урочистий захід за участі Голови Конституційного Суду України Станіслава Шевчука, суддів КСУ, керівництва та працівників Секретаріату Суду.

Станіслав Шевчук привітав жінок зі святом весни та зазначив, що все найсвітліше, найдорожче, що є в житті – любов, щастя, надія, – пов’язане з жінкою. Жінка – вона і берегиня домашнього вогнища, і турботлива матір, і надійна колега.

Також Голова Конституційного Суду України відзначив важливу роль жінки в суспільному та державному житті, зокрема в діяльності органу конституційного контролю України. «На вас покладено щоденне виконання кропіткої роботи, спрямованої на розв’язання складних життєвих та професійних проблем», – підкреслив Голова Конституційного Суду України.

Станіслав Шевчук висловив вдячність жінкам-колегам за відповідальне ставлення до роботи, сумлінне виконання обов’язків і зваженість у реалізації основного завдання конституційної юрисдикції – захисту прав і свобод людини і громадянина, утвердження верховенства права в нашій країні.

На завершення Голова КСУ побажав жінкам міцного здоров’я, родинного затишку, миру та благополуччя: «Будьте щасливі та кохані! Хай вас завжди оточують турботою чоловіки, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих злетів, перемог та професійних здобутків!»

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України