У КСУ розпочато поетапне впровадження системи електронного документообігу

Версія для друку

 

У КСУ розпочато поетапне впровадження системи електронного документообігу

З 2 січня 2019 року у Конституційному Суді України розпочато експлуатацію «Системи електронного документообігу LS Docs» з метою запровадження сучасних технологій організації документообігу та автоматизації робочих процесів.

Упродовж минулого року в КСУ було розроблено Технічні вимоги до системи електронного документообігу, осучаснено технічно-програмну платформу інформаційно-комунікаційних систем та переведено на єдине програмне середовище.

Відповідно до вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22 травня 2003 року № 851–ІV та задля забезпечення ефективної роботи з документами налаштовано функціонал реєстрації документів та їх проходження в Конституційному Суді України в електронній формі. Це реалізовано завдяки розробці бібліотеки документів відповідно до їх типів, а також модуля автоматичного розподілу звернень до Конституційного Суду України між суддями Суду. Крім того, проведено комплекс інших заходів задля належного функціонування системи електронного документообігу в Конституційному Суді України.

Зазначимо, що електронний документообіг широко використовується багатьма розвинутими країнами світу. Кількість та об’єм електронних транзакцій зростає кожного місяця. Електронний документообіг дозволяє значно знизити вартість транзакції, а документ в електронному вигляді набуває якісно нового значення.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України