У КСУ обговорили зміни до антикорупційного законодавства України

Версія для друку

У КСУ обговорили зміни до антикорупційного законодавства України

 

29.11.2019

У Конституційному Суді України відбувся навчальний захід «Антикорупційне законодавство: що змінилося» у рамках проєкту «Підтримка організацій – лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія», спікером якого виступив керівник Департаменту розробки законодавства та розвитку політик зазначеного проєкту Роберт Сіверс.

Захід було організовано у зв’язку зі змінами, внесеними до законодавства України згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 2 жовтня 2019 року № 140–IX, та на виконання Антикорупційної програми Конституційного Суду України на 2018–2019 роки.

Участь у навчальному заході взяли керівництво та працівники Секретаріату Конституційного Суду України, працівники патронатних служб суддів Конституційного Суду України.

У ході обговорення було порушено питання щодо повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції, розширення понять «члени сім’ї» та «близькі особи», розширення кола суб’єктів декларування, обсягів декларування та інші актуальні питання в контексті змін, внесених до антикорупційного законодавства України.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України