У День працівників суду оголошено переможців щорічного конкурсу на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(Сектор інформаційно-аналітичної роботи)

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-10-25
факс 287-36-16

                                               

У День працівників суду оголошено переможців щорічного конкурсу на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики

15 грудня в Україні відзначається професійне свято – День працівників суду. Цього дня у Конституційному Суді України відбулося урочисте засідання, на якому були присутні судді та працівники Секретаріату Суду.

Звертаючись до присутніх, в.о. Голови Конституційного Суду України Віктор Кривенко підкреслив, що діяльність Конституційного Суду України відіграє важливу роль у забезпечені правової, політичної та економічної стабільності країни. Ця почесна і нелегка місія – бути гарантом верховенства Конституції на теренах української держави, вимагає від суддів і працівників Секретаріату Суду високого рівня знань, досвіду та винятково особливих якостей – честі, гідності, відданості справі, наполегливості.

Віктор Кривенко наголосив, що до Всеукраїнського тижня права Конституційний Суд України щороку проводить конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов’язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина. Цього року до Суду надійшло 26 наукових статей, серед яких було визначено три роботи, які заслуговують на особливу увагу, оскільки їх науковий рівень досить високий.

Підсумки конкурсу на зібранні оголосив керівник Секретаріату Конституційного Суду України Ярослав Василькевич. За оцінками журі, до складу якого увійшли члени Редакційної ради „Вісника Конституційного Суду України“, перше місце посів студент 6-го курсу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ростислав Романюк (стаття „Право громадян на мирні зібрання як гарантія реалізації інших конституційних прав і свобод людини і громадянина“).

На другому місці – студент 6 курсу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Петро Нога (стаття „Повноцінне забезпечення права осіб, які направляються в зону бойових дій, на батьківство та/або материнство як конституційна гарантія“).

Третє місце виборов аспірант кафедри конституційного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Матат (стаття „Конституційна скарга як інструмент захисту соціальних прав людини, гарантованих Конституцією України“).

В.о. Голови Конституційного Суду України Віктор Кривенко вручив переможцям конкурсу дипломи та пам᾿ятні подарунки.

На завершення Віктор Кривенко подякував усім працівникам Суду за сумлінне виконання своїх обов’язків та побажав міцного здоров’я, невтомної енергії, наснаги, натхнення для виконання професійних завдань.

За сумлінну багаторічну працю та зразкове виконання професійних обов’язків працівникам Суду було вручено відзнаки і заохочення.

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України