Світла пам'ять Гончаруку Петру Савелійовичу

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

(сектор інформаційно-аналітичної роботи)

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

 

Світла пам'ять Гончаруку Петру Савелійовичу 

 

Голова та судді Конституційного Суду України з глибоким сумом сприйняли звістку про смерть 9 січня 2017 року Гончарука Петра Савелійовича.

Петро Савелійович був досвідченим і висококваліфікованим юристом, головним радником Голови Конституційного Суду України, консультантом Інституту законодавства Верховної Ради України.

За вагомі трудові здобутки та професійну майстерність Петро Савелійович був нагороджений 3-ма медалями, а також йому було присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

Життєвий шлях Петра Савелійовича – зразок працелюбності, відповідальності, добропорядності. Він брав участь у розробці таких законопроектів: про амністію, про громадянство України, про Конституційний Суд України, про політичні партії в Україні, про громадські організації, про опозицію, про всеукраїнський референдум, а також про вибори Президента України, про вступ новообраного Президента України на посаду, про здійснення Президентом України права вето щодо прийнятих законів, про відставку Президента України, про усунення Президента України з посади в порядку імпічменту та ін.

Висловлюємо щире співчуття близьким і рідним Петра Савелійовича, а також співробітникам Інституту законодавства Верховної Ради України, в якому він працював до останніх днів свого життя. Світла пам’ять про цю чудову людину назавжди збережеться  в серцях тих, хто його  любив і цінував. 

Прощання з Петром Савелійовичем Гончаруком проходитиме 11 cічня по вул. Оранжерейній 9. Поховання Петра Савелійовича Гончарука відбудеться на батьківщині померлого.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України