Судді та колектив Конституційного Суду України висловлюють глибокі співчуття близьким та рідним судді Конституційного Суду України Олега СЕРГЕЙЧУКА

Версія для друку

 

СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

 

Судді та колектив Конституційного Суду України висловлюють глибокі співчуття близьким та рідним

судді Конституційного Суду України Олега СЕРГЕЙЧУКА

 

Голова та судді Конституційного Суду України з глибоким сумом сповіщають, що 5 листопада 2016 року перестало битися серце судді Конституційного Суду України, заслуженого юриста України – Сергейчука  Олега Анатолійовича.

Смерть обірвала життя Олега Анатолійовича, але в пам’яті всіх, хто знав і працював разом з ним, він назавжди залишиться чуйною  людиною, надійним другом і справжнім товаришем, люблячим чоловіком та батьком.

Життєвий шлях Олега Анатолійовича  був сповнений невтомною працею, прагненням до духовного росту, постійним пошуком досконалості. Цілеспрямованість, наполегливість, поєднання принциповості й толерантності завжди вирізняли його серед інших колег.

Усе своє життя він присвятив невтомній праці на благо народові та української держави, був суддею  Вищого адміністративного суду України, Головою кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України, фахівець у галузі адміністративного права та процесу, фінансового, інформаційного права, був учасником робочої групи Вищого адміністративного суду України щодо внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України.

Олег Анатолійович автор низки наукових публікацій, зокрема з питань адміністративно-правового забезпечення законності в системі державного управління.

Особливі якості Олега Анатолійовича як судового діяча з державницьким мисленням проявилися на посаді судді Конституційного Суду України.

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Олегом Анатолійовичем, він залишиться висококваліфікованим юристом, справжнім другом і товаришем.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людини, яка втратила рідного або близького, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Схиляємо голови в скорботі разом із рідними, колегами, однодумцями. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Світла пам’ять про Сергейчука  Олега Анатолійовича назавжди залишиться в наших серцях.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України