Результати робочого засідання Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів

Версія для друку

Результати робочого засідання Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів

 

3-4 квітня в м.Тбілісі, Грузія, відбулося робоче засіданні Третього Конгресу Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів в рамках головування Конституційного Суду Грузії в цій Організації.

Під час підготовчого засідання до Третього Конгресу Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів учасники обговорили нагальні питання, пов’язані з роботою Асоціації.

Зокрема, члени Асоціації розглянули заяву на вступ до Асоціації Конституційного Трибуналу Республіки Польща, подану 22 лютого 2018 року.

За результатами розгляду цього питання члени Асоціації одностайно прийняли резолюцію про членство Конституційного Трибуналу Республіки Польща в Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів.

Крім того, члени Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів ухвалили Заяву про засудження агресії та порушень прав людини на окупованих територіях країн, що є членами Асоціації.

У тексті заяви йдеться, зокрема, про те, що Асоціація вітає та підтримує зусилля органів влади Грузії, Молдови та України у засудженні Російської Федерації за агресію та зазіхання на суверенітет і територіальну цілісність Грузії, Молдови та України, а також порушення прав людини на окупованих територіях цих держав, та переслідуванні осіб, відповідальних за ці злочини.

Асоціація конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів також закликала органи конституційного правосуддя не залишатися байдужими до агресії та інших міжнародних злочинів.

Третій Конгрес Асоціація конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів "Роль конституційних судів у процесі європейської інтеграції" відбудеться 16-17 травня 2018 року в м.Тбілісі, Грузія.

 

З прийнятими документами можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Резолюція про членство Конституційного Трибуналу Республіки Польща в Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів.

Заява про засудження агресії та порушень прав людини на окупованих територіях країн, що є членами Асоціації.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України