Повідомлення для ЗМІ

Версія для друку

 

Повідомлення для ЗМІ

 

11 жовтня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив Рішення зобов’язати Конституційний Суд України поновити Станіслава Шевчука на посаді судді та Голови Конституційного Суду України.

15 жовтня 2019 року о 9 год. 15 хв. Станіслав Шевчук подав заяву до Конституційного Суду України про поновлення на посаді судді та Голови Конституційного Суду України, додавши завірену копію скороченого Рішення суду від 11 жовтня 2019 року із вступною та резолютивною частинами.

15 жовтня 2019 року відбулося спеціальне пленарне засідання Конституційного Суду України, на якому розглянуто питання щодо заяви Станіслава Шевчука про поновлення на посаді судді та Голови Конституційного Суду України.

За наслідками розгляду цього питання в спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України оголошено перерву.

Принагідно повідомляємо, що 17 жовтня о 10 год. Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі усного провадження розпочне розгляд справи за конституційним зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо скасування адвокатської монополії) (реєстр. № 1013) вимогам статей 157 і 158 Конституції України. Пленарне засідання передбачає присутність, зокрема, представників громадськості та засобів масової інформації. Пряма трансляція цього засідання відбудеться на офіційному вебсайті Конституційного Суду України.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України