Конституційний Суд України одягнув вишиванки

Версія для друку

Конституційний Суд України одягнув вишиванки

 

Сьогодні, 17 травня,  в Україні святкують День вишиванки. Це свято вже давно стало одним із найулюбленіших для українців, бо саме навесні пробуджується природа, даруючи людям радість і надію на краще. День вишиванки відроджує в нас, українцях, дивовижне розуміння єдності з усім світом, повертає кожному відчуття тісного зв’язку зі своєю історією і  власним корінням.

Українська вишиванка – неповторний витвір мистецтва нашого народу, відомий в національній культурі з давніх-давен. Вона слугувала нашим предкам не лише  ошатним одягом, а й могутнім оберегом, що захищав людину від лихих думок і ворожих поглядів.

В останні роки вишиванка набула статусу національного символу України, без якого не обходиться жодне державне свято. Зокрема, і всеукраїнське свято вишиванки, яке щорічно третього четверга  травня святкується в країні.

Свято вишиванки, започатковане дванадцять років тому студентською спільнотою, щоразу вражає розмаїттям кольорів і орнаментів. Здається, що цього дня вся Україна вплітає у дивовижне полотно вишиванки свої неповторні візерунки – від  Буковини до Полтави, від Київщини до Одеси, від Закарпаття до Харкова. Свої особливі фарби приєднують до неповторного витвору мистецтва - вишиванки  – українці всього світу, в якій країні вони не були б, на якому континенті не мешкали. 

Працівники Конституційного Суду України підтримують збереження та популяризацію традицій та цінностей українського народу. Саме тому сьогодні Конституційний Суд України одягнув вишиванки.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України