До уваги журналістів

Версія для друку

 

До уваги журналістів

Шановні представники засобів масової інформації! Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку з прийнятим Законом України „Про Конституційний Суд України“ від 13 липня 2017 року № 2136–VІІІ змінився порядок офіційного оприлюднення та опублікування актів Конституційного Суду України.

Відповідно до статті 94 цього Закону оприлюднення всіх актів Суду за результатами конституційного провадження здійснюється на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України або в окремих випадках за ухвалою Суду – в Залі засідань Суду. Крім того, опублікування акта Суду разом з окремою думкою Судді здійснюється у „Віснику Конституційного Суду України“ та в інших офіційних друкованих виданнях України.

У зв’язку зі суспільною важливістю та значимістю рішень Конституційного Суду України поширення їх серед широкого кола громадськості є вкрай необхідним. Тому інформація щодо ухваленого рішення потребує об’єктивного та оперативного висвітлення засобами масової інформації.

Звертаємося до представників ЗМІ з проханням долучитися до ознайомлення громадян України з рішеннями Конституційного Суду України та забезпечити систематичне інформування громадськості.

 

*З Рішеннями Конституційного Суду України можна ознайомитися на веб-сайті Конституційного Суду України в рубриці "Акти КСУ".

 

Інформує відділ комунікації Конституційного Суду України

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України