9-12 лютого у КСУ відбулись оглядові екскурсії для учнів Навчально-виховного комплексу „Спеціалізована школа І ступеня – гімназія“ № 143

Версія для друку

У Конституційному Суді України відбулись оглядові екскурсії для учнів Навчально-виховного комплексу Спеціалізована школа І ступеня – гімназія“ № 143

ФОТОРЕПОРТАЖ. 9 лютого, 12 лютого 2018 р.

До Конституційного Суду України завітали учні 9 класів Навчально-виховного комплексу „Спеціалізована школа І ступеня – гімназія“ № 143 у супроводі вчителів Ірини Павленко, Олени Дзюби, Оксани Перебийніс та заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Чохи.

Програма заходу передбачала знайомство відвідувачів з історією, повноваженнями і діяльністю Конституційного Суду України, роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду, а також відвідання Бібліотеки, Архіву, Зали засідань Великої палати Суду, прес-центру, огляд музейної експозиції.

9-А клас.

У Бібліотеці Суду.

                   

 

  

 

 

 

 

 

У Бібліотеці Суду.                                                                                             У Залі засідань Суду.

                      

 

9-Б клас.

У центральному холі Суду.                                                                           Біля музейної експозиції.

                      

 

У Бібліотеці Суду.                                                                                           У Залі засідань Суду.

                     

9-В клас.

У центральному холі Суду.                                                                           У Прес-центрі Суду.

                    

 

 

У Залі засідань Суду.

 

 

Інформує Відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України