8 лютого 2018 р. Пленарні засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

ХРОНІКА ДНЯ

8 лютого

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо внесення змін до персонального складу постійної комісії з міжнародних зв’язків Конституційного Суду України.

У цьому питанні прийнято Постанову Суду про зміну у складі постійної комісії КСУ та затвердження її кількісного та персонального складу.

***

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 7 розділу II Закону України „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні“.

Розгляд цієї справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

***

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 12 розділу І Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“ від 28 грудня 2014 року № 76–VIII.

Розгляд цієї справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

 

 

Інформує Відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України