25 квітня 2019 р. Засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

Хроніка дня
25 квітня

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала  клопотання суддів Конституційного Суду України про подовження строку постановлення колегією суддів Конституційного Суду України ухвали про відкриття або відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами.

Постановлено Ухвалу Великої палати Конституційного Суду України про подовження строку постановлення Другою колегією суддів Другого сенату Конституційного Суду України ухвал про відкриття або відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою.

***

Другий сенат Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Хліпальської Віри Василівни щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 26 Закону України «Про виконавче провадження».

Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Другого сенату Конституційного Суду України.

***

Другий сенат Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційними скаргами Скрипки Анатолія Володимировича та Бобиря Олексія Яковича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини третьої статті 59 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

У цій справі ухвалено Рішення.

Рішення Конституційного Суду України буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України відповідно до частини першої статті 94 Закону України «Про Конституційний Суд України» 26 квітня 2019 року. Судді-доповідачі у справі - Михайло Запорожець та Наталя Шаптала.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України